Magento jako backend systemu.

System backend oparty na silniku Magento 2, najwydajniejszym i najbardziej popularnym systemem Open Source dostępnym na rynku.

Korzyści płynące
z wykorzystania Magento:
1 Dowolne rozszerzenie i zmiany dopasowane do biznesu

2 Rozbudowana społeczność programistów i użytkowników tworzących system, licząca ponad 300 000 osób

3 Wykonanie dowolnych integracji
4 Elastyczność w rozbudowywaniu 
systemu wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa
5 Wysoka wydajność sklepu
6 Ponad 5 660 wtyczek

Headless.

Frontend typu headless

Frontend sklepu typu headless, napisany w języku React – jednym z dwóch najpopularniejszych języków frontendowych na świecie. Daje nieograniczone możliwości rozwoju oraz pewność łatwego dostępu do programistów, wynikającą z popularności zastosowanego języka.

Dodatkowo odseparowanie frontendu od backendu i połączenie ich przez API sprawia, że sklep jest niesamowicie szybki w odczuciu klienta.

Frontend oraz backend połączone przez API

Połączenie frontendu oraz backendu obywa się przez API oparte o framework API Platform. Oznacza to, że warstwy są odseparowane, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki separacji frontendu od backendu, powierzchnia ataku jest znacznie zredukowana. Ataki mogą być skierowane tylko na określone punkty końcowe API, które są starannie zabezpieczane i monitorowane. 

Korzyści płynące
z rozwiązań typu headless:
1 Popularny język programowania (łatwość wdrożenia nowych osób w rozwój)

2 Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych

3 Możliwość tworzenia wielu witryn na jednej bazie produktowej
4 Szybkie i płynne działanie aplikacji

Multi frontend.

Multi frontend
Z uwagi na swój headless’owy charakter Sellina umożliwia proste skalowanie biznesu poprzez szybkie stawianie dodatkowych sklepów (np. dla zawężonego asortymentu).
Skalowalność dotyczy również wątku wzrostu liczby zamówień oraz rozwoju bazy produktowej – Sellina wykorzystuje silnik Magento, który znany jest ze swojej wydajności. Silnik ten pozwala na bezproblemową obsługę baz produktowych >1 miliona SKU oraz sprzedaży na poziomie kilku tysięcy zamówień dziennie.
Case użycia:

Firma prowadzi sprzedaż z Polski na 16 rynków zagranicznych. Dzięki Sellinie osadziliśmy jeden backend, który jest podłączony do 16 frontendów. Wdrożenie każdego kolejnego front-endu kosztowało tylko około 20% ceny podstawowego wdrożenia Selliny (wartość wdrożenia kolejnego front-endu może się różnić dla różnych projektów).

Baza pośrednicząca.

Opcjonalnie.

Baza pośrednicząca
Największym wyzwaniem systemowym jest połączenie platformy e-commerce z innymi systemami takimi jak na przykład ERP. Stosowane gotowe wtyczki lub integracje przez API realizowane przez integratorów, w praktyce rodzą opóźnienia i problemy z przekazywaniem danych.
Ułatwieniem tego procesu, które rodzi oszczędności, przyspiesza i ułatwia zadanie dla integratora – jest wykorzystanie bazy pośredniczącej (tzw. szyny danych). Jest to zewnętrzna baza, do której wysyłamy z Selliny kluczowe dane, a dzięki jej prostej strukturze i dobrej dokumentacji, integracja z ERP przebiega dużo łatwiej i sprawniej.
Case użycia:

Jeden z naszych klientów chciał połączyć się z zewnętrznym systemem. Ze względu na skomplikowane bazy danych Magento, Integrator, który ich nie rozumiał, nie był w stanie podłączyć się do systemu sklepowego przez 14 miesięcy. Dzięki wystawieniu przez nas Bazy Pośredniczącej, Integrator dokonał integracji w 3 tygodnie.

PIM.

Opcjonalnie.

Product Information Management

PIM Akeneo to innowacyjne narzędzie pozwalające w jednym miejscu zdigitalizować bazę produktową, zadbać o aktualność i ilość prezentowanych informacji o produkcie oraz synchronizować całość z pozostałymi systemami firmowymi.

Jest opcjonalnym dodatkiem, na którego wdrożenie decyduje się większość klientów chcących zadbać o jak najlepsze utrzymanie bazy produktowej.

Jest opcjonalnym dodatkiem, na którego wdrożenie decyduje się większość klientów chcących zadbać o jak najlepsze utrzymanie bazy produktowej.

Porozmawiajmy!

Dowiedz się czy Sellina to odpowiednia technologia dla Twojego biznesu.

*Bezpłatną konsultację oferujemy wyłącznie firmom obracających min. 5 milionami złotych rocznie – z takimi firmami współpracujemy, do firm co najmniej tej skali mamy dopasowane usługi i to z nimi jesteśmy najskuteczniejsi.
Podczas rozmowy dowiesz się, czy Sellina to rozwiązanie odpowiednie dla Twojego biznesu.